مربا یاس
خانه / مربا میوه / قیمت مربا میوه خوش طعم

قیمت مربا میوه خوش طعم

میوه های خوش طعم و مرغوبی برای تهیه انواع مربا مورد استفاده قرار می گیرد که با داشتن مرغوبیت و طعم مناسب دارای قیمت متفاوتی می باشد.
میوه های مختلف برای تهیه و تولید انواع مربا دارای طعم های مناسبی هستند و میوه های تابستانی و زمستانی هر دو برای تولید انواع مربای خوشمزه کاربرد دارند و می توان با استفاده از انواع میوه ها مربایی خوشمزه و مناسب تولید کرد. مربا در بسته بندی های مناسبی تهیه و به فروش می رسد و مربای میوه را با ترکیباتی مانند گلاب و زغفران و یا افزودنی هایی مانند هل و وانیل و ترکیبات دیگر با طعم های متنوعی تولید می کنند و تا عطر و طعم خوبی داشته باشد و مورد استفاده مشتریان با سلایق مختلف قرار بگیرد. هر طعمی از مربا برای فردی خاص لذت بخش است و از این رو تنوع در طعم سبب فروش بهتر انواع مربا خواهد شد. روش پخت برخی از انواع مربای میوه ای با برخی دیگر متفاوت می باشد و بهتر است که این کار با دقت صورت بگیرد.

قیمت مربا میوه ای

قیمت انواع مربای میوه ای با هم فرق دارد و با توجه به مواد اولیه استفاده شده در تهیه و تولید مربا تعیین می گردد و میوه های تابستانی و زمستانی با داشتن قیمت های مختلف برای تهیه مربا این محصول را با قیمتی متنوع ارائه می دهند. بسته بندی های متنوع و گوناگون نیز در تعیین قیمت مربا تاثیر دارد.

منبع: مربا ایران

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

پرفروش ترین مربا میوه

به طور کلی نمی توان نوع خاصی از مربای میوه را پرفروش دانست اما مربای …

اینستاگرام تلگرام