مربا یاس
خانه / مربا هویج / نگهداری مربا هویج خانگی

نگهداری مربا هویج خانگی

مربای هویج از ترکیبات ساده و مناسبی به صورت خانگی قابل تهیه است که برای ماندگاری بیشتر باید در دمای مناسب مانند دمای یخچال نکهداری شود.
یکی از انواع مربای ساده و خوش طعم که برای صبحانه گرینه مناسبی می باشد مربای هویج است که دارای ترکیباتی ساده است و به راحتی می توان این مربا را با روش خانگی تهیه کرد و مورد استفاده قرار داد. هویج رنده شده برای تهیه مربا مناسب می باشد و میزان شکر استفاده شده برای مربا در دوام و مدت نگهداری بیشتر مربا موثر می باشد. اگر مقدار شکر خیلی زیاد و کم باشد در نهایت مربا شکرک می زند و یا ممکن است که کپک بزند. برای این که مربای حاصل به شکلی مناسب قابل نگهداری باشد در نهایت باید به صورت درست تهیه شود و در نهایت نیز در دمای یخچال نگهداری گردد.

نگهداری مربای خانگی

نگهداری انواع مربای صنعتی و خانگی بهتر است که برای مصرف در یخچال باشد و دمای مناسب برای آنها دمای یخچال می باشد تا کپک نزند و سالم بماند. عوامل متعددی برای نگهداری بهتر مربا وجود دارد و از جمله این عوامل می توان به انتخاب میوه های سالم اشاره کرد که هر اندازه میوه سالم باشد و لهیده و کپک نزده باشد در نهایت مربای حاصل از آن مدت بیشتری ماندگار می باشد. طروف نگهداری مربا در هر صورت بهتر است که شیشه ای انتخاب شود و مربای خانگی در انواع مختلف هویج و میوه های دیگر باید در ظروفی باشد که نفوذ هوا به داخل آنها صورت نگیرد.

منبع: مربا ایران

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

خرید مربا هویج بسته بندی صنعتی

خرید مربا هویج صنعتی به صورت مربا بسته بندی شده و مربا فله ای از …

اینستاگرام تلگرام